II liga gr. zachodnia: Remis w Gdyni

W ostatnim spotkaniu 30. kolejki grupy zachodniej II ligi Bałtyk Gdynia zremisował z GKS Tychy 1:1. Bramki padały przed przerwą, a do siatki rywali trafili Łukasz Nadolny i Tomasz Kasprzyk.

Adrian Dudkiewicz

Dla Łukasza Nadolnego to już dwunasta bramka w tym sezonie. Napastnik Bałtyku wykorzystał rzut karny po zagraniu ręką w polu karnym przez jednego z rywali. Jeszcze przed przerwą ładnym strzałem głową wynik ustalił Tomasz Kasprzyk.

Gdynianie mogą jednak żałować, bo w pierwszej połowie byli zdecydowanie lepszą drużyną i do przerwy beniaminek powinien już prowadzić przynajmniej 3:0. Dobrze był jednak dysponowany bramkarz gości Marcin Suchański.

Bałtyk Gdynia - GKS Tychy 1:1 (1:1)
1:0 - Nadolny (k.) 34'
1:1 - Kasprzyk 44'

Bałtyk: Grubbe - Siezieniewski, Martyniuk, Drzymała, Król, Benkowski, Granosik, Drzymała (86' Pietrzyk), Adamus (46' Byczkowski), Trochim, Michałek, Nadolny.

GKS: Suchański - Odrobiński, Kozłowski (42' Nowak), Odrobiński, Kopczyk, Mańka, Babiarz, Feruga, Furczyk, Czupryna, Bizacki, Kasprzyk.

Żółte kartki: Siezieniewski, Król (Bałtyk) oraz Kasprzyk, Nowak, Feruga (GKS).

Sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!