Kamil Karcz jedną nogą w Zniczu

Wszystko wskazuje na to, że Kamil Karcz zostanie piłkarzem lidera drugiej ligi grupy wschodniej, Znicza Pruszków. To były piłkarz między innymi Cracovii i Stali Stalowa Wola.

Artur Długosz
Artur Długosz

Kamil Karcz jedną nogą jest już w zespole Znicza Pruszków. Jeszcze przed rozpoczęciem rundy jesiennej był on przymierzany do Stali Stalowa Wola, jednak do transferu ostatecznie nie doszło. Do klubu z Podkarpacia Karcz wcześniej był wypożyczony z Cracovii.

Kamil Karcz jest ofensywnym zawodnikiem, zazwyczaj występuje jako skrzydłowy, ale może też grać w środku pola. Po problemach z występami w barwach Cracovii młody piłkarz zdecydował wrócić do Beskidu Andrychów, aby się "odbudować". Jest wychowankiem klubu z Andrychowa. Jesień w tym zespole miał bardzo udaną, bowiem dla Beskidu zdobył siedem goli.

Wszystko wskazuje na to, że teraz będzie on bronił barw klubu z Pruszkowa. - Wszystko jest już dogadane. Jestem na etapie szukania mieszkania. Podoba mi się tu - powiedział zawodnik portalowi SportoweFakty.pl.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce!
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×