Polonia z Królem i Dziewulskim wyruszyła do Alanyi

Bez Clemence'a Matawu, ale z Krzysztofem Królem i Marcinem Dziewulskim na dwutygodniowe zgrupowanie w Turcji wyruszyła drużyna Polonii Bytom. W gronie wybrańców trenera Roberta Góralczyka znalazło się 22 zawodników niebiesko-czerwonych.

Marcin Ziach
Marcin Ziach

W kadrze Polonii na zgrupowanie w Antalyi obyło się bez większych niespodzianek. Do autokaru nie wsiadł jedynie pomocnik rodem z Zimbabwe, Clemence Matawu, który od dłuższego czasu zmaga się z urazem. Niewykluczone, że będzie musiał zostać poddany zabiegowi.

W gronie wybrańców trenera Roberta Góralczyka znaleźli się za to obrońca Jagiellonii, Krzysztof Król, który na wiosnę najprawdopodobniej zostanie do Bytomia wypożyczony, i pomocnik Marcin Dziewulski, jesienią reprezentujący Ruch Radzionków.

Nie zabrakło także miejsca dla zawodników drużyny Młodej Ekstraklasy. Szkoleniowiec niebiesko-czerwonych zabrał nad Bosfor obrońcę Karola Tomczyka i pomocnika Mateusza Zaczyńskiego.

Wiele wskazuje na to, że do Polonii podczas zgrupowania dołączy jeszcze dwóch zawodników. Bytomianie w dalszym ciągu prowadzą rozmowy z Jagą na temat wypożyczenia Przemysława Trytko. W ostatnim czasie na liście życzeń śląskiego klubu pojawiło się nazwisko byłego reprezentanta Polski, Marcina Kaczmarka, który znalazł się na liście transferowej Lechii Gdańsk.

Kadra Polonii Bytom na zgrupowanie w Antalyi (02-16.02.2011):

Bramkarze: Seweryn Kiełpin, Marcin Juszczyk, Michał Misiewicz.

Obrońcy: Mateusz Żytko, Lukas Killar, Adrian Chomiuk, Michal Hanek, Peter Hricko, Błażej Telichowski, Karol Tomczyk, Krzysztof Król.

Pomocnicy: Miroslav Barcik, Marek Bażik, Marcin Dziewulski, Dariusz Jarecki, David Kobylik, Marcin Radzewicz, Łukasz Tymiński, Błażej Vascak, Mateusz Zaczyński.

Napastnicy: Grzegorz Podstawek, Robert Wojsyk.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×