Zobacz serię fatalnych błędów Perquisa w Ligue 1 (wideo)

W dwóch ostatnich ligowych meczach FC Sochaux straciło 10 goli! Za ich znaczną część odpowiedzialność ponosi Damien Perquis, który pod własną bramką zachowywał się co najmniej niefrasobliwie, wręcz ułatwiając zadanie rywalom.

W tym artykule dowiesz się o:

Konto Damiena Perquisa obciążają co najmniej dwa gole - przy trafieniu Juliena Fereta nie potrafił wybić piłki z własnego pola karnego, a w 90. minucie zastawił kompletnie nieudaną pułapkę ofsajdową, pozwalając wyjść sam na sam Jiresowi Kombo-Ekoko.

2:6 - Kembo-Ekoko 90'

Kadrowicz Franciszka Smudy zawalił przy golu Alaina Traore, kiedy nie przeciął podania wzdłuż bramki. Nie popisał się także przy golu na 2:1, gdy nie porozumiał się z bramkarzem AJA. Przy drugim trafieniu Dennisa Oliecha 26-latka całkowicie zabrakło w defensywie. W 67. minucie Kenijczyk uciekł Polakowi i bez trudu ustalił wynik.

AJ Auxerre - FC Sochaux 4:1 (0:1)

0:1 - Maiga 2'

1:1 - Traore 51'

2:1 - Oliech 52'

3:1 - Oliech 63'

4:1 - Oliech 67'