Mateusz Bodzioch trafił do szpitala

Nie będzie dobrze wspominał meczu z Arką zawodnik Piasta Gliwice, Mateusz Bodzioch. Najpierw zawinił przy utracie bramki na 1:2, a następnie podczas jednego ze starć z rywalem został mocno poturbowany. Na tyle mocno, że został przewieziony do szpitala.

Sebastian Kordek

Była 76. minuta spotkania Piast Gliwice - Arka Gdynia. Mateusz Bodzioch zapędził się w pole karne gości przy konstruowaniu jednej z akcji ofensywnych. Nie skończyło się to dobrze dla bocznego obrońcy niebiesko-czerwonych. W walce o górną piłkę defensor bardzo ucierpiał i przez dłuższą chwilę leżał na boisku. - Mateusz został odwieziony do szpitala. Ma wstrząśnienie mózgu i rozcięty łuk brwiowy - powiedział ojciec zawodnika i menadżer Piasta, Janusz Bodzioch.

Były zawodnik Ruchu Zdzieszowice został zmieniony w 78. minucie przez Tomasza Bzdęgę.

Nie wiadomo jeszcze jak bardzo poważny okaże się ten uraz i czy Bodzioch junior będzie gotowy na derbowy pojedynek z Polonią Bytom, który odbędzie się 20 listopada o godzinie 18.00 na stadionie przy Okrzei.