Superleague Ellada: Wielki sukces Probierza! Jego Aris pokonał wielki Panathinaikos!

Aris Saloniki, którego trenerem jest Michał Probierz, powoli odbija się od dna. W niedzielę ekipa polskiego trenera dokonała nie lada sensacji - zespół z Salonik pokonał w 12. kolejce Superleague Ellada 3:1 wicemistrza Grecji Panathinaikos Ateny. Dla zespołu ze stolicy Hellady była to dopiero pierwsza porażka w sezonie!

Tomasz Kozioł

Drużyna Michała Probierza objęła prowadzenie w 12. minucie za sprawą Danijela Cesareca. W 20. minucie do wyrównania doprowadził Jean-Alain Boumsong. Tuż przed przerwą drugą bramkę dla Bogów Wojny strzelił Francis Dickoh. Chwilę po zmianie stron wynik spotkania ustalił Neto.

Dla Arisu był to czwarty mecz pod wodzą Probierza (porażki 2:3 z Olympiakosem Pireus i 1:2 z Panioniosem Ateny oraz zwycięstwa z OFI Kreta 2:1 i Panathinaikosem Ateny 3:1)

Aris Saloniki po dziesięciu rozegranych meczach zajmuje 11. miejsce w tabeli. W momencie, kiedy Probierz obejmował Aris, miał on na swoim koncie zaledwie cztery punkty.