Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Bakero po meczu: Nie tracę nadziei w zespół

Po porażce w meczu z Ruchem trener Lecha Jose Maria Bakero stwierdził, iż wierzy w swój zespół. Hiszpan przyznał, że Kolejorz zagrał najsłabszy mecz pod jego kierunkiem. Bakero po spotkaniu nie podał się do dymisji.
Michał Piegza
Michał Piegza

Czy godziny pracy w Lechu Jose Mari Bakero są już policzone? Jego drużyna wiosną zawodzi. Kolejorz przegrał dwa pierwsze mecze i niemal stracił szanse na miejsce na ligowym podium. - Ruch niczym nas nie zaskoczył. Dobrze zorganizowali się w obronie i groźnie atakowali. Jednak drugi gol rozerwał nasze szyki. W przerwie powiedziałem, że jeśli zachowamy chłodną głowę to wystarczy strzelić gola i wtedy jesteśmy w stanie znowu wejść w mecz. Trzecia bramka padła zbyt szybko i to sprawiło, że zagraliśmy najgorszy mecz od kiedy jestem w Poznaniu - ocenił przebieg gry Bakero. - Muszę prosić o wybaczenie za drugą połowę w naszym wykonaniu. Pierwsza nie wyglądała tak źle. Nigdy nie zdarza mi się narzekać z powodu braku jakiegoś zawodnika, ale dziś odczuwalna była absencja Rafała Murawskiego - stwierdził trener Lecha.

Krzysztof Kotorowski w Chorzowie został trzykrotnie zmuszony do kapitulacji Krzysztof Kotorowski w Chorzowie został trzykrotnie zmuszony do kapitulacji

Po porażce Kolejorza z PGE GKS głośno mówiło się o tym, że po spotkaniu z Ruchem Bakero straci posadę. Hiszpan wierzy jednak w to, że dalej będzie prowadził Kolejorza. - Miniony tydzień był ciężki nie tyle dla mnie, ale dla zawodników. Ja jestem przyzwyczajony do presji - stwierdził trener. - Do sezonu jesteśmy dobrze przygotowani. Mimo dwóch przegranych nie tracę nadziei w zespół - dodał i wskazywał, że przy Cichej jego podopieczni dwukrotnie trafiali w słupek bramki Ruchu. - Po przegranym meczu może się wydawać, że wszystko jest źle, ale tak do końca nie było - zakończył.

W najbliższych godzinach powinno być jasne czy Jose Maria Bakero w dalszym ciągu będzie prowadził Lecha.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (4):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×