Sparingowo: Piast Gliwice minimalnie przegrał z Dnipro Dniepropetrowsk

W ostatnim meczu sparingowym w Alicante, Piast Gliwice poległ z ukraińskim Dnipro Dniepropietrowsk 0:1. Bramkę w 34. minucie spotkania z rzutu karnego zdobył Yevgen Konoplanka. Był to ostatni sparing niebiesko-czerwonych przed powrotem do Polski.

Sebastian Kordek

Sparingiem z Dnipro Dniepropietrowsk, Piast Gliwice zakończył mecze sparingowe podczas zgrupowania w hiszpańskim Alicante. Niebiesko-czerwoni przegrali z czwartą drużyną ukraińskiej ekstraklasy nieznacznie, bo 0:1. Jedyną bramkę w tym meczu po trafieniu z rzutu karnego, w 34. minucie zdobył Yevgen Konoplanka.

[b]Dnipro Dniepropietrowsk - Piast Gliwice 1:0 (1:0)
[/b]1:0 - Konoplanka (k.) 34'