Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Bilety na marcowe spotkania Śląska dostępne już od środy

W środę rusza przedsprzedaż biletów na marcowe spotkania Śląska rozgrywane we Wrocławiu: ligowe z Koroną Kielce i Cracovią oraz pucharowe z Arką Gdynia. Dla posiadaczy karnetów na rundę wiosenną Śląsk przygotował promocję.
Artur Długosz
Artur Długosz

- Każdy z kibiców posiadających abonament będzie mógł zobaczyć mecz pucharowy z Arką Gdynia za darmo. Warunkiem będzie odebranie w stadionowych kasach biletu za 0 zł. Co więcej, każdy z posiadaczy karnetów będzie mógł kupić bilet na spotkanie z Arką dla jednej osoby towarzyszącej za zaledwie pięć złotych! Bilet taki będzie można kupić tylko w momencie odbierania darmowej wejściówki dla siebie, niezbędne będzie także posiadanie ze sobą oryginału lub ksera dokumentu tożsamości osoby towarzyszącej - informuje Michał Mazur, rzecznik prasowy klubu z Wrocławia.

Śląsk przygotował także promocję dla pozostałych kibiców pod hasłem: "Kup dwa bilety, trzeci otrzymasz za złotówkę". Na czym polega promocja? Wystarczy za jednym razem kupić dla siebie bilety na ligowe mecze z Koroną Kielce i Cracovią, a wejściówka na trzeci marcowy pojedynek z Arką Gdynia kosztować będzie zaledwie 1 zł.

Jak wygląda promocja w praktyce? - Kupując w przedsprzedaży pakiet trzech biletów normalnych na trybunę B zapłacić trzeba będzie jedyne 43 zł! Bilety kupowane osobno na trzy marcowe pojedynki kosztowałyby 55 złotych. Z promocji mogą skorzystać także osoby kupujące także bilety ulgowe oraz bardzo popularne bilety rodzinne. Za każdym razem trzeci bilet pakietu (na mecz z Arką) kosztować będzie zaledwie 1 zł! Z promocji można skorzystać tylko w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej oraz w punktach kasowych Stadionu Miejskiego, które w dni powszednie czynne są w godz. 9-19, a w weekendy w godz. 9-17. Promocja będzie obowiązywać do dnia meczu z Koroną Kielce - dodaje Mazur.

Bilety na mecz pucharowy z Arką kupować można także osobno, poza pakietem. Wejście na trybuny B i D kosztować będzie wtedy 13 zł (ulgowy 10 zł, rodzinny 20 zł), a na C 20 zł (ulgowy 16 zł, rodzinny 30 zł). Wyjątkowo bilety w dniu meczu z Arką będą kosztowały tyle samo, co w przedsprzedaży.

Z kolei bilety na mecze ligowe z Koroną Kielce oraz Cracovią kosztować będą tyle samo, co zwykle. Za wejście na trybuny B i D trzeba zapłacić 17 zł (ulgowy), 21 zł (normalny) lub 33 zł (rodzinny). Z kolei bilet na trybunę C to wydatek 30 zł (ulgowy), 37 zł (normalny) i 54 zł (rodzinny).

Posiadacze biletów i karnetów na mecze Śląska mogą korzystać za darmo z komunikacji miejskiej na trzy godziny przed pierwszym gwizdkiem i dwie godziny po zakończeniu spotkania.

Spotkanie z Koroną Kielce odbędzie się 11 marca o godz. 17, z Cracovią 18 marca o godz. 14:30, a z Arką Gdynia 21 marca o godz. 18:30.

Kibice Śląska na Stadionie Miejskim we Wrocławiu Kibice Śląska na Stadionie Miejskim we Wrocławiu

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (1):

 • Mrówa Zgłoś komentarz
  Z tymi pomysłami marketing kręci się w kółko, a trzeba zrobić krok w przód, czyli np. stworzyć więcej miejsc gdzie można kupić bilet ("przy okazji" można kupić bilet idąc na zakupy
  Czytaj całość
  do jakiegoś centrum handlowego). Wiadomo że fanatyk i tak kupi bilet, jego nie trzeba przekonywać. Natomiast reszta jest znacznie bardziej wymagającym klientem, i tak naprawdę nie chodzi tu o kasę bo kasa za bilety nie jest duża..
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×