Polonia Bytom remisuje ze Śląskiem

Polonia Bytom i Śląsk Wrocław podzieliły się punktami. Po pierwszej bezbramkowej połowie kibice w Bytomiu w drugiej obejrzeli dwa gole obcokrajowców. Do siatki trafiali Vuk Sotirovic i Marek Bazik.

Wyrównane spotkanie zakończyło się sprawiedliwym remisem 1:1. W 62. minucie meczu dokładnie wykonany rzut rożny przez Sebastiana Milę wykorzystał Vuk Sotirovic. Na wyrównanie bytomska publiczność nie musiała długo czekać. Po faulu Mariusza Pawelca na wprowadzonym chwilę wcześniej Jakubie Zabłockim sędzia wskazał na jedenasty metr. Pewnym egzekutorem okazał się Marek Bazik i podział punktów w Bytomiu stał się faktem.

Polonia Bytom - Śląsk Wrocław 1:1 (0:0)

0:1 - Sotirovic 62’

1:1 - Bazik 77’ (karny)

Polonia: Peskovic - Hricko, Owczarek, Dziółka, Sokolenko, Trzeciak (70’ Jaromin), Przybylski, Bazik, Wolański (58’ Komorowski), Podstawek, Zieliński (62’ Zabłocki)

Śląsk: Kaczmarek - Wołczek (90' Socha), Wójcik, Pawelec, Celeban, J. Gancarczyk, Górski, Sztylka, Ostrowski, Mila (74’ Ulatowski), Sotirovic

Żółte kartki: Wolański, Komorowski (Polonia) oraz Sotirovic, Ostrowski, Ulatowski, Wołczek (Śląsk)

Sędzia: Piotr Siedlecki (Warszawa)