Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Marcin Krzywicki przesunięty do rezerw Cracovii

Odbudowujący się po kontuzji kolana, przez którą stracił całą rundę wiosenną [tag=6932]Marcin Krzywicki[/tag] we wtorek został przesunięty do IV-ligowych rezerw Cracovii.
Maciej Kmita
Maciej Kmita

"Krzywy" w minionym sezonie był wypożyczony do I-ligowego Ruchu Radzionków, dla którego w 12 meczach rundy jesiennej zdobył 2 bramki. Wiosną już nie zagrał, bowiem w czasie zimowych przygotowań doznał poważnej kontuzji kolana. Pierwsze diagnozy mówiły o zerwaniu przednich więzadeł, ale zawodnik nie mógł podjąć leczenia, bowiem ręce od niego umył i Ruch, i Cracovia.

Dopiero po publikacjach prasowych dotyczących stanu jego zdrowia i tego, że przez oba kluby został pozostawiony sam sobie, Pasy zainteresowały się jego losem i zaproponowały leczenie. Po przeprowadzonych w Krakowie badaniach okazało się, że uraz nie jest tak poważny, by potrzebna była operacja i Krzywicki rozpoczął rehabilitację, po której w ciągu miesiąca doszedł do sprawności pozwalającej mu na udział w pełnym treningu piłkarskim.

Mając na względzie półroczną przerwę Krzywickiego trener Wojciech Stawowy nie brał go pod uwagę przy ustalaniu składu, ale pozwolił mu na powrót do pełnej dyspozycji poprzez treningi z I zespołem. "Krzywy" trenował normalnie z Pasami do wtorku, kiedy od zarządu dowiedział się, że został odesłany do IV-ligowych rezerw.

Poza kadrą I drużyny Cracovii znajdują się również Szymon Gąsiński i Saidi Ntibazonkiza. W przerwie letniej natomiast z listy płac krakowskiego klubu zniknęło już 14 nazwisk: Mateusz Bartczak, Radosław Cierzniak, Bartłomiej Grzelak, Jan Hosek, Krzysztof JanusWojciech Kaczmarek, Krzysztof KaliciakDeivydas MatuleviciusŁukasz Nawotczyński, Hesdey Suart, Sebastian SzałachowskiKoen van der Biezen, Aleksejs Visnakovs i Arkadiusz Radomski.

Marcin Krzywicki Marcin Krzywicki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×