Turcja: Drugi gol Kamila Grosickiego (wideo)

W niedzielnym meczu 13. kolejki tureckiej Super Lig z Kayserisporem Kamil Grosicki zdobył swojego drugiego gola w tym sezonie dla Sivassporu. Jego drużyna zwyciężyła 4:2, a "Grosik" trafił na 1:0.

Maciej Kmita

W 22. minucie spotkania Grosicki dał Yigidos prowadzenie, wykorzystując złe ustawienie bramkarza rywali. Już pięć minut później jego ekipa wygrywała 2:0, a na przerwę schodziła już z wynikiem 3:0. Tuż po zmianie stron Sivasspor podwyższył na 4:0, by w ostatnich minutach meczu stracić dwie bramki.

To drugie trafienie Grosickiego w tym sezonie. Klubowy dorobek reprezentanta Polski uzupełniają dwie asysty. W spotkaniu z Kayserisporem Polak grał od 1. do 88. minuty. Do wyjściowego składu wrócił po jednomeczowej przerwie.

Zobacz, jak "Grosik" trafił do bramki Kayserisporu:

Dzięki temu zwycięstwu Sivasspor wskoczył na 7. miejsce w tabeli Super Lig i po 13 kolejkach ma trzy punkty straty do miejsca premiowanego awansem do Ligi Europejskiej.