Reprezentant Macedonii trafi do T-Mobile Ekstraklasy? (wideo)

Czołowy zawodnik Vardara Skopje znajduje się na celowniku krakowskiej Wisły. Polski klub może wkrótce złożyć ofertę za reprezentacyjnego pomocnika.

Konrad Kostorz
Jak informuje portal sportcorner.com.mk, Wisła Kraków zagięła parol na Ostoję Stjepanovicia. Macedońscy dziennikarze uważają 27-latka za jednego z najlepszych zawodników Vardara, a szanse na transfer oceniają jako duże. Biała Gwiazda ma być gotowa do złożenia oficjalnej oferty kupna piłkarza, którego kontrakt wygasa już w połowie 2013 roku.

Portal spekuluje, że Stjepanović wpadł w oko skautom Wisły podczas grudniowego meczu reprezentacji Polski z Macedonią (4:1), w którym rozegrał on 90 minut.

Stjepanović, który przed laty próbował swoich sił w lidze serbskiej oraz austriackiej, w tym sezonie wyróżnił się w spotkaniu eliminacji Ligi Mistrzów z BATE Borysów, gdy zdobył jednego z goli. W rozgrywkach ligowych jest bilans to 17 pojedynków i 3 bramki.