Sparingowo: Wysoka porażka GKS-u Tychy

GKS Tychy w środowe popołudnie zmierzył się w Jedłownikach z drugoligowym Zniczem Pruszków. Drużyna Tomasza Fornalika doznała wysokiej porażki.

GKS Tychy przegrał ze Zniczem Pruszków 0:3. W meczu rozgrywanym w Jedłownikach drużyna z zaplecza ekstraklasy dała sobie strzelić trzy gole w kwadrans. Wynik gry ustalony został już do przerwy.

Tyszanie w stworzyli sobie kilka okazji bramkowych, ale grali bardzo nieskutecznie. Dla GKS był to drugi mecz kontrolny podczas przygotowań do sezonu. Wcześniej drużyna prowadzona przez Tomasza Fornalika pokonała Puszczę Niepołomice 2:0.

W środowym meczu w zespole pierwszoligowca testowani byli m.in. piłkarz Legii Warszawa Marcel Gąsior, a także dwaj zawodnicy Ruchu Chorzów Michał Kołodziejski i Adrian Ulasowicz.

Kolejny sparing tyszanie rozegrają w sobotę, gdy zmierzą się z Granatem Skarżysko-Kamienna.

Znicz Pruszków - GKS Tychy 3:0 (3:0) 1:0 - Kopciński 24' 2:0 - Kopciński 31' 3:0 - Bochenek 38'

GKS Tychy: I połowa: Misztal - Chomiuk, Kopczyk, Balul, Mączyński - Szczęsny, Gąsior, Bukowiec, Koman (26' Czupryna), Dzięgielewski - Smółka (26' Imiela). II połowa: Budka - Małkowski, Masternak, Sadowski, Kołodziejski (75' Suchocki) - Grzybek, Czupryna (75' Wawoczny), Ułasowicz, Zunić, W. Król - Imiela.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!