Sparingowo: Korona bez wygranej z Hapoelem Katamon Jerozolima

Korona Kielce zremisowała w sparingu z izraelskim II-ligowcem, Hapoelem Katamon Jerozolima 1:1 (0:1). Wynik w 30. minucie otworzył Idan Shemesh. Wyrównał sześć minut przed końcem Marcin Trojanowski.

W zespole żółto-czerwonych zaprezentowali się głównie piłkarze, którzy nie wystąpili w poniedziałkowym starciu 2. kolejki T-Mobile Ekstraklasy z Wisłą Kraków. Korona Kielce - Hapoel Katamon Jerozolima 1:1 (0:1)

0:1 - Idan Shemesh 30' 1:1 - Marcin Trojanowski 84'

Korona: Szlakotin (46' Małecki) – V. Marković, Dejmek (46' Wrześniewski), Sylwestrzak, Bednarski (57' Piwowar) – Kuzera (46' Trojanowski), Zawistowski (70' Cebula), Kwiecień, Cebula (46' I. Marković), Sierpina (46' Stąporski) – Trytko (46' Angielski).

Hapoel (skład wyjściowy): Shemesh – Azu, Halevi, Cohen, George, Moorjan, Dego, Penso, Shtein, Shemesh, Aharon.