Anglia: Sześciu Polaków na boisku

Sześciu Polaków pojawiło się na angielskich boiskach w sobotnie popołudnie. Zdecydowana większość z nich to bramkarze.

Bartosz Zimkowski

PREMIER LEAGUE

Artur Boruc (Southampton) - 90 minut i czysto konto w meczu z West Bromwich Albion. Zwycięstwo Świętych 1:0.

Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn) - 90 minut, sprokurowany rzut karny, żółta kartka i porażka 1:3 z Aston Villą.

Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn) - cały mecz na ławce rezerwowych.

THE CHAMPIONSHIP

Radosław Majewski (Nottingham Forest) - 90 minut w wygranym 3:0 meczu z Boltonem Wanderers.

Tomasz Kuszczak (Brighton and Hove) - 90 minut i czyste konto w wygranym 1:0 meczu z Birmingham City.

Tomasz Cywka (Barnsley FC) - cały mecz na ławce rezerwowych w meczu z Charltonem Athletic (2:2).

LEAGUE ONE

Bartosz Białkowski (Notts County) - 90 minut w meczu Walsall i puszczony gol (1:1).

LEAGUE TWO

Artur Krysiak (Exeter City) - 90 minut i czyste konto w wygranym 2:0 meczu z Wimbledonem.

Premier League: Arsenal upokorzony na swoim stadionie!