Serie A: Zobacz, jak Rafał Wolski wypracował gola dla Fiorentiny (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu:  /
/

Włoskie media komplementują Rafała Wolskiego za pierwszy występ w podstawowym składzie Fiorentiny. Polak był o krok od wpisania się na listę strzelców.

W 41. minucie meczu w Bergamo Borja Valero dośrodkował na długi słupek, gdzie Rafał Wolski efektownym strzałem głową trafił piłką w poprzeczkę bramki Atalanty. Futbolówka wróciła na plac gry, gdzie Matiasowi Fernandezowi pozostało już tylko dopełnić formalności.

Młodzieżowy reprezentant Polski rozegrał 54 minuty i spisał się na miarę oczekiwań. Portal tuttomercatoweb.com przyznał mu notę "6,5" (skala 1-10), wyższą m.in. od Joaquina, Manuela Pasquala i Stefana Savicia. "Fenomenalny Rossi, zaskakujący Wolski. To był pozytywny występ Polaka - napisali włoscy dziennikarze po wygranym 2:0 przez Fiorentinę pojedynku 4. kolejki Serie A.