Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków (historia spotkań)

Zła passa Stali Stalowa Wola trwa. Piłkarze popularnej Stalówki już od kilku meczów z rzędu nie potrafią wywalczyć trzech punktów. W ligowej tabeli jedyny przedstawiciel Podkarpacia w pierwszej lidze spada coraz niżej i niżej. Poniżej prezentujemy historię potyczek pomiędzy Stalą, a pruszkowskim Zniczem.

Artur Długosz

22 sierpnia 2007 r.:
Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków 0:2 (0:1)
0:1 - Wiśniewski 11'
0:2 - Wiśniewski 74'

Do ostatniego pojedynku pomiędzy tymi dwoma zespołami doszło 30 marca 2008 roku. Znicz Pruszków, grając na własnym stadionie zremisował 1:1 ze Stalą ze Stalowej Woli. Prowadzenie w meczu, po strzale Jacka Maciorowskiego w 41. minucie objęli Stalowcy. Gospodarze, za sprawą Roberta Lewandowskiego wyrównali w 48. minucie. Spotkanie sędziował Robert Płoskonka z Tarnowa, a obserwowało je 1800 widzów.