Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Piast ma problem. Na ratunek obrońca Legii?

Piast Gliwice na gwałt potrzebuje obrońców. Po odejściu Damiana Zbozienia do Amkara Perm i kontuzji Krzysztofa Króla Marcin Brosz ma bardzo ograniczone pole manewru.
Sebastian Kordek
Sebastian Kordek

Damian Zbozień odszedł z Piasta Gliwice, a Krzysztof Król jest kontuzjowany i nie wiadomo kiedy wróci do gry. - Pierwsze diagnozy wskazywały na to, że przerwa Króla będzie krótsza. Niestety okres jego absencji się wydłużył i obecnie przechodzi rehabilitację - komentuje Marcin Brosz, trener 11. drużyny T-Mobile Ekstraklasy.

Wprawdzie na Okrzei przybył Hebert Silva Santos, ale to i tak kropla w morzu potrzeb niebiesko-czerwonych w defensywie. Obecnie w kadrze gliwiczan nie ma żadnego zdolnego do gry nominalnego bocznego obrońcy...

Stąd na celowniku Piastunek znalazł się Mateusz Cichocki z Legii Warszawa. - Staramy się ułożyć linię obrony z naszych piłkarzy, ale faktem jest, że szukamy nowych twarzy. Mogę potwierdzić, że prowadzimy negocjacje z Mateuszem Cichockim - ujawnia szkoleniowiec gliwiczan.

Cichocki był w zimowym okienku transferowym łączony już z pierwszoligowym Dolcanem Ząbki, gdzie zresztą spędził rundę wiosenną sezonu 2012/2013. Jednakże do gry wszedł Piast i przejście 22-latka do Gliwic będzie z pewnością korzystniejsze zarówno dla niebiesko-czerwonych, jak i samej Legii. Lepiej ogrywać zawodnika na najwyższym szczeblu rozgrywek, aniżeli na jego zapleczu. W grę wchodzi najpewniej wypożyczenie. Do tej pory obrońca pojawił się na boiskach ekstraklasy czterokrotnie - łącznie przez 360 minut.

Oficjalnie: Damian Zbozień piłkarzem Amkara Perm

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Czy Mateusz Cichocki byłby wzmocnieniem Piasta?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×