Ligue 1: Monaco ma już dziesięć punktów straty do PSG

Siedem bramek padło w trzech niedzielnych meczach 30. kolejki Ligue 1. Zwycięstwa nie zdołało odnieść AS Monaco i jego strata do Paris Saint-Germain wynosi już dziesięć punktów.

Szymon Mierzyński
Ekipa Claudio Ranieriego podejmowała OSC Lille. To było starcie sąsiadów w tabeli, jednak faworytem byli gospodarze. Wszystko co najważniejsze wydarzyło się w pierwszej połowie. Monaco szybko prowadziło po golu Mounira Obbadiego, ale w 39. minucie wyrównał Divock Origi.

W pozostałych potyczkach EA Guingamp uległo u siebie Olympique Lyon 0:1, zaś AS Saint-Etienne bez większego trudu pokonało FC Sochaux 3:1.

Po 30. kolejce PSG ma dziesięć oczek przewagi nad resztą stawki i tylko kataklizm mógłby mu odebrać mistrzostwo Francji.

Jesteśmy na Facebooku! Dołącz do nas!

Ligue 1: Grosicki zwycięski w Marsylii, 90 minut Krychowiaka, Furman znów grzał ławę

Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)