Bale i di Maria najlepsi na boisku! Messi oraz Fabregas wśród najgorszych

Pod nieobecność Cristiano Ronaldo grę Realu Madryt na swoje barki wzięli Gareth Bale oraz Angel di Maria. Zobacz jakie oceny piłkarzom przyznała hiszpańska prasa!

Igor Kubiak
Igor Kubiak
W pomeczowej analizie dziennika Marca najwyższe noty w 10-punktowej skali otrzymali Angel di Maria oraz Gareth Bale, którzy strzelili po bramce w wygranym 2:1 meczu z FC Barceloną. Obaj zostali ocenieni na "dziewiątkę" - Argentyńczyk głównie za pierwszą połowę i stwarzanie ciągłego zagrożenia, natomiast Walijczyk przede wszystkim za "rajd, który wyglądał, jakby dopiero rozpoczął mecz".

Ponadto "8" otrzymał Isco, który trafił do pierwszego składu pod nieobecność Cristiano Ronaldo i wypracował pierwszego gola dla Realu Madryt. Według madryckiego dziennika najgorszym piłkarzem Królewskich był Daniel Carvajal.

Jak wygląda ocena graczy Barcy? Jako jedyny "7" otrzymał Jordi Alba, który z powodu urazu nie kontynuował gry po przerwie. Najniższe noty ("3") dostali z kolei Daniel Alves (nieprecyzyjny przy licznych wrzutkach), Lionel Messi (znów pokazał swoje najgorsze oblicze) oraz Cesc Fabregas.

Również dziennik Sport najgorzej ocenił Messiego i Fabregasa. Dodatkowo "3" od katalońskiej gazety dostał Xavi.