Ogromna kontrowersja w finale Pucharu Niemiec! Sędzia skrzywdził Borussię? (wideo)

W 64. minucie meczu Bayernu z Borussią arbiter podjął niezwykle kontrowersyjną decyzję, nie uznając bramki po strzale Matsa Hummelsa. Zobacz całą sytuację.

Konrad Kostorz

Przy stanie 0:0 i dośrodkowaniu w pole karne Robert Lewandowski przedłużył piłkę do Matsa Hummelsa, a ten głową posłał ją w kierunku bramki. Manuel Neuer nie był najlepiej ustawiony i nie miał szans na interwencję, ale zaasekurował go Dante. Kłopot w tym, że Brazylijczyk najprawdopodobniej wybił piłkę już zza linii bramkowej.

Podopieczni Juergena Kloppa sugerowali sędziemu, że powinien uznać gola dla Borussii Dortmund, jednak Florian Meyer był innego zdania i puścił grę. Ponieważ regulaminowym czasie bramki nie padły, arbiter zarządził dogrywkę w finale Pucharu Niemiec.

Czy piłka przekroczyła linię całym obwodem?

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Oglądaj rozgrywki Pucharu Niemiec DFB-Pokal na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy sędzia podjął słuszną decyzję, nie uznając gola dla Borussii?