Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Oficjalnie: Paweł Wtorek nie będzie trenerem Stali Stalowa Wola

Paweł Wtorek nie będzie trenerem Stali Stalowa Wola. Szkoleniowiec umowę z klubem miał do końca sezonu 2013/2014. Decyzja trenera o rezygnacji z dalszej pracy w Stalówce jest ostateczna.
Artur Długosz
Artur Długosz

Paweł Wtorek ze Stali Stalowa Wola wola odchodzi razem ze swoim asystentem, Arturem Lebiodą. Wtorek jako trener II-ligowej Stali Stalowa Wola osiągnął spory sukces, bo pomimo skromnego budżetu jego podopieczni zdołali się utrzymać w lidze. - Myślę, że główną rolę odgrywają zawodnicy. Trener tak naprawdę jest do pomocy i po to, aby tego nie zepsuć. Satysfakcja osobista jest, że cel został osiągnięty - mówi niedawno szkoleniowiec. O tym czy szkoleniowiec zostanie w Stali, miały decydować pewne warunki.

- Swoje pozostanie w Stali Stalowa Wola uzależniam w dużym stopniu od kadry, jaką będziemy dysponować. Zatrzymanie kluczowych zawodników jak Wojtek Reiman czy Radek Mikołajczak to jest klucz, a do tego trzeba jeszcze ludzi dobrać. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś z tego zespołu mógł odejść. Żeby naprawdę godnie prezentować się w tej II lidze, to ta drużyna potrzebuje wzmocnień - komentował sam główny zainteresowany.

- Myślę, że teraz się zaczyna gorący okres dla działaczy, bo nie oszukujmy się, ten zespół potrzebuje wzmocnień, żeby grać na jakimś poziomie w tej II lidze. Bez wzmocnień się nie obejdzie. To jest chyba kluczowa sprawa - zaznaczał. Teraz wiadomo już jednak, że zielono-czarni zostali bez trenera.

Paweł Wtorek prowadził Stalówkę od kwietnia 2013 roku. W sezonie 2013/2014 zespół pod jego wodzą zajął wysokie, 5 miejsce w II lidze grupie wschodniej i utrzymał się na centralnym szczeblu rozgrywek. - Dziękujemy trenerowi za współpracę, życzymy powodzenia w życiu osobistym i zawodowym - przekazał klub ze Stalowej Woli.

Decyzja o tym, kto poprowadzi zespół w nadchodzącym sezonie, jeszcze nie zapadła.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Czy Paweł Wtorek powinien być dalej trenerem Stali Stalowa Wola?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0):
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×