Sparingowo: Cracovia znów zwycięska

W swoim czwartym sparingu w czasie przygotowań do nowego sezonu Cracovia pokonała w Wodzisławiu Śląskim III-ligowy BKS Bielsko-Biała 2:1. Wcześniej w środę wygrała też 2:1 z Rozwojem Katowice.

Cracovia objęła prowadzenie w 37. minucie po dośrodkowaniu Jakuba Mrozika z rzutu wolnego i "główce" Krzysztofa Nykiela. Prowadzenie Pasów podwyższył Bartłomiej Dudzic, który sfinalizował akcję Sebastiana Stebleckiego. III-ligowiec honorowe trafienie zaliczył w ostatniej akcji meczu (grano 2 x 30 minut). [ad=rectangle] Był to czwarty sparing Cracovii w czasie letnich przygotowań. Wcześniej Pasy pokonały Podbeskidzie Bielsko-Biała (2:1), Ruch Chorzów (3:0) i Rozwój Katowice (2:1). Kolejnym rywalem drużyny Roberta Podolińskiego będą w sobotę rezerwy Karpaty Lwów.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Cracovia - BKS Bielsko-Biała 2:1 (0:0)

1:0 - Nykiel 37' 2:0 - DUdzic 54' 2:1 - ? 60'

Skład Cracovii: Krystian Stępniowski - Gracja Horoszkiewicz, Tomislav Mikulić, Adam Marciniak - Krzysztof Nykiel, Jakub Mrozik, Marcin Budziński, Sebastian Steblecki, Bartłomiej Dudzic - Dariusz Zjawiński, Deniss Rakels.