Oficjalnie: Dwóch nowych piłkarzy Stali Stalowa Wola

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

II-ligowa Stal Stalowa Wola ma dwóch nowych zawodników. Zielono-czarne barwy w przyszłym sezonie będą reprezentować Michał Michałek i Krystian Wrona.

Obaj zawodnicy mają już za sobą treningi z zespołem Stali Stalowa Wola podczas których przekonali do siebie sztab szkoleniowy zielono-czarnych. To pierwsze transfery Stalówki w letniej przerwie między rozgrywkami. [ad=rectangle] Michał Michałek

to wychowanek Hetmana Włoszczowa. Jest 24 letnim pomocnikiem, mierzy 176 cm wzrostu. Ma na koncie występy m.in. w Bałtyku Gdynia, Stali Mielec, rezerwach Korony Kielce. Krystian Wrona jest natomiast wychowankiem MKS-u Kańczuga. Urodził się w 1993 roku i w minionym sezonie grał w Sokole Sieniawa. W przeszłości był również piłkarzem mieleckiej Stali. Wiosną bronił barw Sarmacji Będzin. Mierzy 184 centymetry wzrostu, a jego nominalną pozycją na boisku jest środek defensywy.

W nowym sezonie w II-ligowcu ze Stalowej Woli nie będą już grali Wojciech Reiman, Sylwester Sikorski, Wojciech Fabianowski oraz Mariusz Sacha z którym kontrakt został rozwiązany. 26-letni pomocnik trafił do Stalowej Woli z Polonii Bytom w przerwie zimowej sezonu 2013/2014. Wystąpił w sześciu ligowych meczach spędzając na boisku 341 minut.

Źródło artykułu:

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Komentarze (0)