Lista transferowa Piasta Gliwice. Są zaskoczenia

Śląski klub stworzył listę zawodników, których będzie chciał się pozbyć w letnim okienku transferowym. Jedno nazwisko to bardzo duże zaskoczenie.

Sebastian Kordek
Sebastian Kordek
Szukać nowych klubów mają sobie Armando Nieves oraz Ruben Jurado. Decyzja o rezygnacji z Hiszpana jest niespodziewana, bowiem jeszcze niedawno nikt nie wyobrażał sobie Piasta Gliwice bez tego napastnika. - Na listę transferową wystawiliśmy Armando Nivesa, który do tej pory grał tylko w rezerwach oraz Rubena Jurado. Hiszpan ostatnio był kompletnie bez formy i sztab szkoleniowy razem z kierownictwem klubu podjął decyzję o możliwości wytransferowania Jurado do innego klubu - wyjawił Adam Sarkowicz, prezes Piasta.
Ponadto - przynajmniej na razie - przyszłości przy Okrzei nie ma Jakub Szumski. W przypadku byłego golkipera Legii Warszawa w grę wchodzi jednak wypożyczenie. - Jakub Szumski w przyszłym sezonie nie będzie miał możliwości występów w pierwszej drużynie, bo mamy pełną obsadę bramki, a finalizujemy przejście nowego golkipera. Chcemy jednak mieć Kubę na oku, a wypożyczenie i regularna gra sprawi, że będzie mógł się rozwijać i wróci do Piasta, a zespół będzie miał wówczas z niego spory pożytek - wyznał sternik Piastunek.
Czy wystawienie Rubena Jurado na listę transferową jest słuszną decyzją?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×