Oficjalnie: Wojciech Trochim zawodnikiem GKS-u Katowice

W poniedziałek GKS Katowice poinformował o pozyskaniu Wojciecha Trochima. 26-latek jest trzecim nabytkiem śląskiego zespołu przed nowym sezonem.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
W minionym sezonie Wojciech Trochim reprezentował barwy Podbeskidzia Bielsko-Biała, w barwach którego zagrał w trzech meczach T-Mobile Ekstraklasy. W rundzie jesiennej 26-letni pomocnik był wypożyczony do GKS-u Tychy. Tam wystąpił w dziesięciu spotkaniach i zdobył jednego gola.
Kilka dni temu Trochim rozwiązał kontrakt z Podbeskidziem Bielsko-Biała i nic nie stało na przeszkodzie, by wzmocnił GKS Katowice. 26-latek podpisał roczny kontrakt z katowickim zespołem. Jest to trzeci zawodnik, który przed nowym sezonem trafił do GieKSy. Wcześniej kontrakty z tym klubem podpisali Maciej Bębenek i Wojciech Jurek.

- Chciałem podziękować dyrektorowi sportowemu i zarządowi. Nie ma co obiecywać, będę starał się pokazać zaangażowanie i przekonać do siebie ludzi swoją postawą na boisku. Jest tu solidny zespół, mądrze budowany i są sprecyzowane plany na nowy sezon. Chcielibyśmy powalczyć mocno o awans - przyznał Trochim.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×