Oficjalnie: Mateusz Argasiński wypożyczony do Cracovii

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

19-letni pomocnik Mateusz Argasiński, wychowanek II-ligowej Stali Stalowa Wola, został wypożyczony do Cracovii. Zespół z Krakowa zawodnika zielono-czarnych pozyskał na rok oraz ma opcję pierwokupu.

W tym artykule dowiesz się o:

Mateusz Argasiński dla Stali Stalowa Wola rozegrał łącznie 55 spotkań w II lidze. Piłkarz przebywał od dawna na testach w Cracovii, a chęć jego pozyskania wyraził szkoleniowiec Pasów, Jacek Zieliński. - Niech spróbuje, zobaczymy co z tego wyjdzie. Na pewno my tylko możemy z tego tylko czerpać zyski. Jak się załapie, to wiadomo, że odejdzie za jakieś pieniążki. Jak nie daj Boże się nie załapie, to wróci do Stalowej woli po roku czasu grając i trenując z zespołem z Ekstraklasy. To też na pewno wpłynie korzystnie na jego rozwój - mówił niedawno portalowi SportoweFakty.pl Jaromir Wieprzęć, trener II-ligowca. [ad=rectangle] Teraz wiadomo już, że Cracovia wypożyczyła "Argasia" na rok i zagwarantowała sobie opcję pierwokupu.

Stalówka pozyskała także nowego piłkarza. Zielono-czarnych barw będzie bronił 18-letni obrońca Konrad Kołodziej, który związałem się z klubem dwuletnim kontraktem. Piłkarz jest wychowankiem Sandecji Nowy Sącz, w której grał ostatnio w zespole rezerw. Wcześniej występował też m.in. w rezerwach GKS-u Bełchatów. Może występować jako obrońca lub pomocnik.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)