Jose Mourinho: Wynik jest fałszywy

Po klęsce 0:3 z Manchesterem City Jose Mourinho uznał rezultat za fałszywy. Zaskakujące są też okoliczności zmiany Johna Terry'ego.

Szymon Mierzyński
Kapitan The Blues opuścił boisko już w przerwie i został zastąpiony przez Kurta Zoumę. Na początku sądzono, że ta roszada jest efektem jakiejś kontuzji. Okazało się jednak, że nic z tych rzeczy.- To była moja decyzja. Zouma to najszybszy defensor, jakiego mamy w kadrze, a wiedziałem, że po przerwie gospodarze spróbują zagrać z kontry. Mecz pokazał, że ten ruch był właściwy - powiedział na łamach skysports.com Jose Mourinho.
- John cieszy się u mnie pełnym zaufaniem i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Ja go nigdy nie skreśliłem i dlatego uważam, że jak mało kto miałem prawo dokonać takiej zmiany. Właśnie u mnie stał się tym kim jest teraz - fantastycznym obrońcą i liderem drużyny - dodał "The Special One".

Mourinho uważa, że druga połowa w wykonaniu jego ekipy była o niebo lepsza niż pierwsza. W wywiadzie dla BBC posunął się nawet do stwierdzenia, że wynik jest fałszywy i zamazuje prawdziwy obraz gry.

Oficjalnie: Chelsea ma nowego bocznego obrońcę