Wisła Puławy zatrzymana. "Wielu zawodników grało na luzie"

Duma Powiśla po dwóch zwycięstwach musiała zadowolić się punktem w meczu z Puszczą Niepołomice. Mimo wszystko pozostaje w ścisłej czołówce II ligi.

Paweł Patyra
Wisła Puławy, która w poprzednim sezonie plasowała się w dolnej połowie tabeli, wyruszyła do Małopolski jako lider II ligi. Plan trenera, który miał zapewnić drużynie wygraną, bazował na świeżości jego podopiecznych. - Przez cały tydzień starałem się pod względem psychologicznym przygotować zespół do gry. W pierwszej połowie mieliśmy zagrać na zero z tyłu. Przeciwnik rozegrał mecz pucharowy, więc mógł być zmęczony. My powinniśmy wyglądać lepiej i druga połowa powinna ułożyć się po naszej myśli - wyjawia Bohdan Bławacki.
Rzeczywistość okazała się diametralnie inna i już od 17. minuty Duma Powiśla musiała odrabiać straty po trafieniu Mateusza Brozia. Do przerwy wynik nie uległ zmianie i zanosiło się na sensację. - Niestety straciliśmy bramkę, bo w pierwszej połowie wielu zawodników grało na luzie. Jesteśmy liderem, ale to dopiero trzecia kolejka. W przerwie była rozmowa w szatni i zrobiłem dwie zmiany - przyznaje ukraiński szkoleniowiec.

Po przerwie puławska drużyna doprowadziła do remisu za sprawą Jarosława Niezgody. Pomimo prób gościom nie udało się podwyższyć na 2:1, dzięki czemu Puszcza Niepołomice zdobyła pierwszy w tym sezonie punkt i podtrzymała dobrą serię w starciach z Wisłą. - Zagraliśmy na ciężkim terenie, na nierównym boisku z niewygodnym dla nas rywalem, bo Wisła jeszcze nigdy nie wygrała w Niepołomicach. Gratuluję Puszczy i życzę, by w kolejnych meczach zdobywała punkty - kończy Bławacki.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!