WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Ganowicz piłkarzem Zagłębia

Łukasz Ganowicz po rozstaniu z Odrą Opole przez kilkanaście dni trenował z zespołem Zagłębia Lubin. W piątek oficjalnie został piłkarzem Miedziowych. Zawodnik wraca tym samym do miasta, w którym się urodził i ma część rodziny.
Mateusz Dębowicz
Mateusz Dębowicz

- Zostałem przebadany na wszystkie możliwe sposoby i trochę to musiało trwać. Najważniejsze, że w końcu temat został sfinalizowany - komentuje długi okres poprzedzający podpisanie umowy i dodaje: - Po zgrupowaniu w Turcji zacznę szukać mieszkania, aby żyć z bliskimi.

Przez sześć lat 28-letni środkowy obrońca reprezentował barwy Odry Opole. W ostatnich latach był jej podstawowym graczem, a dwóch lat także kapitanem. Popularny Gana nie boi się jednak rywalizacji z nowymi kolegami. - Błędem byłoby, gdyby się jej obawiał. Zresztą może ona wyjść nie tylko drużynie, ale również mnie, tylko na dobre. Podniosę swoje umiejętności - deklaruje na łamach portalu sportslaski.pl.

Jego kontrakt z niebiesko-czerwonymi wygasł z końcem roku, a piłkarz z klubem rozstał się w nienajlepszej atmosferze. Głównym powodem były pieniądze i m.in. ujawnienie na łamach portalu SportoweFakty.pl informacji o zarobkach zawodnika oraz wielomiesięczne zaległości płacowe. Jeszcze w trakcie rundy jesiennej zrezygnował także z funkcji kapitana drużyny. Pomimo tych okoliczności Ganowicz dobrze życzy sowimi byłemu pracodawcy. - Bo wiele mu zawdzięczam. Będę trzymał kciuki. Traf chciał, że trafiłem do Zagłębia. Kibice obu klubów są zaprzyjaźnieni. To chyba jednak jedyne co łączy oba kluby - stwierdza.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
sportslaski.pl

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×