LM: Łukasz Teodorczyk w podstawowym składzie Dynama na mecz z Man City!

Serhij Rebrow i Manuel Pellegrini podali składy na pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Dynamem Kijów a Manchesterem City. Od 1. minuty w szeregach gospodarzy wystąpi Łukasz Teodorczyk!

Szymon Mierzyński
East News

Długo nie było wiadomo jakie są szanse na grę Polaka, bowiem rywalizował on z Juniorem Moraesem. Ostatecznie jednak przekonał trenera ukraińskiej ekipy i zobaczymy go w wyjściowej jedenastce.

Ciekawie wygląda podstawowy skład Manchesteru City. Pojawił się w nim zaledwie jeden piłkarz, który w niedzielę zagrał od 1. minuty w pojedynku 1/8 finału Pucharu Anglii przeciwko Chelsea (1:5). To Fernando. Pozostali kluczowi gracze Obywateli wtedy odpoczywali.

Pierwszy gwizdek sędziego na Stadionie Olimpijskim w Kijowie zabrzmi o godz. 20.45.

Dynamo Kijów - Manchester City / śr. 24.02.2016 godz. 20.45

Dynamo Kijów: Ołeksandr Szowkowski - Danilo Silva, Jewhen Chaczeridi, Aleksandar Dragović, Domagoj Vida, Andrij Jarmolenko, Denis Garmasz, Serhij Rybałka, Witalij Bujalski, Derlis Gonzalez, Łukasz Teodorczyk.

Manchester City: Joe Hart - Bacary Sagna, Vincent Kompany, Nicolas Otamendi, Gael Clichy, Fernando, Fernandinho, David Silva, Yaya Toure, Raheem Sterling, Sergio Aguero.

Sędzia: Antonio Mateu Lahoz (Hiszpania).