Oficjalnie: Byli zawodnicy Dolcanu Ząbki zagrają w Siedlcach

I-ligowa Pogoń Siedlce dokonała przed startem ligi dwóch poważnych wzmocnień. Kontrakt z ekipą Marcina Sasala podpisał Damian Świerblewski oraz Daniel Gołębiewski.

Jakub Artych
Jakub Artych

Pierwszym nabytkiem biało-niebieskich z Siedlec jest Damian Świerblewski, który od kilku tygodni trenował już z Pogonią. Przypomnijmy, iż były gracz Dolcanu Ząbki, w poprzedniej rundzie zagrał 17 razy w I lidze i zdobył pięć goli. W swojej karierze Świerblewski występował również w ekstraklasie, w której zagrał w 12 meczach. 32-letni zawodnik podpisał kontrakt do końca czerwca 2017 roku.

Kolejnym zawodnikiem, który wzmocnił drużynę Marcina Sasala jest Daniel Gołębiewski. Popularny "Gołąb" w swojej karierze występował w Polonii Warszawa, Górniku Zabrze, Koronie Kielce czy Bytovii Bytów. Ostatnie pół roku, 28-letni zawodnik spędził w Dolcanie Ząbki, w którym zagrał w 9 spotkaniach.

Przypomnijmy, iż wcześniej kontrakt z Pogonią Siedlce podpisał Rafał Augustyniak, Rafał Maćkowski oraz Kamil Jonkisz, który został wypożyczony z Podbeskidzia Bielsko-Biała.
Z drużyną z Mazowsza pożegnał się natomiast Krystian Wójcik, Piotr Ceglarz, Przemysław Rodak oraz Michał Ogrodnik.

Czy byli zawodnicy Dolcanu Ząbki będą wzmocnieniem Pogoni Siedlce?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×