Roy Keane oburzony zachowaniem Edena Hazarda

W przerwie meczu z Paris Saint-Germain Eden Hazard wymienił się koszulkami z Angelem di Marią. Zachowanie piłkarza Chelsea Londyn bardzo nie spodobało się m.in. Royowi Keane'owi. - To szokujące - ocenił Irlandczyk.

Tomasz Skrzypczyński
PAP/EPA / FACUNDO ARRIZABALAGA

Chelsea Londyn potrzebowała w środę zwycięstwa nad Paris Saint-Germain aby awansować do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Do przerwy remisowała jednak 1:1, gdy jeden z liderów gospodarzy Eden Hazard wymienił się koszulkami z piłkarzem gości, Angelem di Marią.

Zachowanie Belga nie wszystkim się spodobało. Były kapitan Manchesteru United, obecnie pracujący w sztabie szkoleniowym reprezentacji Irlandii Roy Keane ocenił je jako szokujące.

- Nie popieram tego po końcowym gwizdku, a co dopiero w przerwie meczu. To szokujące. Co się dzieje w głowach piłkarzy w przerwie tak wielkiego spotkania. Myślą tylko o wymianie koszulek? Szok - powiedział Keane.

Jesienią 2014 roku podobnie postąpił Mario Balotelli. W przerwie meczu Liverpoolu z Realem Madryt wymienił się koszulkami z Pepe i został za to skrytykowany przez dziennikarzy, kibiców, a także ówczesnego trenera LFC, Brendana Rodgersa.

Dodajmy, że ostatecznie The Blues przegrali w środę z PSG 1:2 i odpadli z rozgrywek.