Liverpool FC z kompletem zwycięstw w sparingach

Liverpool FC nadal wygrywa w sparingach i nie traci bramek. W środowy wieczór pokonał Huddersfield Town 2:0, ale nadal brakuje mu zawodników, którzy wystąpili na Euro 2016.

Bartosz Zimkowski
PAP/EPA / PAP/EPA/PETER POWELL
Wynik spotkania otworzył w 31. minucie Marko Grujić, który wykorzystał dobre podanie od Roberto Firmino i precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza rywali.

Więcej bramek w pierwszej połowie nie padło, chociaż Philippe Coutinho miał rzut karny, ale nie potrafił zamienić go na gola. Jego intencje wyczuł golkiper Huddersfield Town i w ładnym stylu sparował piłkę.

Pod koniec spotkania Liverpool FC wywalczył drugą "jedenastkę". W polu karnym gospodarzy sfaulowany został Kent, a tym razem do futbolówki podszedł Alberto Moreno i nie pomylił się.

Liverpool wygrał 2:0 i było to czwarte sparingowe zwycięstwo podczas tych przygotowań.

Huddersfield Town - Liverpool FC 0:2 (0:1)
0:1 - Marko Grujić 30'
0:2 - Alberto Moreno (k.) 89'