Ligue 1: porażka Stade Rennes, bezbarwny występ Kamila Grosickiego

Marny start nowego sezonu zaliczyło Stade Rennes. Zespół Kamila Grosickiego przegrał na wyjeździe z OGC Nice 0:1. Polak spędził na boisku ponad godzinę.

Szymon Mierzyński
Mecz na stadionie Allianz Riviera nie był porywający, a decydujący gol padł w 60. minucie po skutecznie wykonanym rzucie wolnym. Dośrodkował Jean Michael Seri, a piłkę w siatce głową umieścił Malang Sarr.

Kamil Grosicki zaczął zawody na ławce, lecz pojawił się na placu gry już w 24. minucie, zastępując kontuzjowanego Clementa Chantome'a. Reprezentantowi Polski nie udało błysnąć. W pierwszej połowie oddał jeden niecelny strzał, do tego doszło kilka niegroźnych dośrodkowań.

Wynik już się nie zmienił i gospodarze po skromnym zwycięstwie zainkasowali komplet oczek.