Porażka reprezentacji Kazachstanu z Kirgistanem

Reprezentacja Kazachstanu, z którą w najbliższą niedzielę zmierzy się Polską w ramach eliminacji do mistrzostw świata w 2018 roku, przegrała w meczu towarzyskim z Kirgistanem 0:2 (0:1).

Tomasz Skrzypczyński

Spotkanie zostało rozegrane w stolicy Kirgistanu, Biszkeku. Choć to goście byli faworytami do zwycięstwa, musieli przełknąć gorycz porażki.

Bramki dla gospodarzy strzelili Waleri Kiczin w 43. minucie i Mirlan Murzajew na sześć minut przed końcem.

Dla Kazachstanu był to ostatni sprawdzian przed niedzielnym meczem z reprezentacją Polski w Astanie w eliminacjach do mistrzostw świata w 2018 roku.

Obie drużyny trafiły do E, podobnie jak Dania, Rumunia, Czarnogóra oraz Armenia.

Kirgistan - Kazachstan 2:0 (1:0)
1:0 - Waleri Kiczin 43'
2:0 - Mirlan Murzajew 84'