Sparingowo: Kamil Biliński potwierdza dobrą formę

W meczu sparingowym Śląsk Wrocław pokonał w Oławie 3:0 drużynę Miedzi Legnica. Dwa gole dla WKS-u strzelił Kamil Biliński, jedno trafienie na swoim koncie zapisał Mariusz Idzik.

Mecz sparingowy Śląska Wrocław z Miedzią Legnica miał także swój szczytny cel. Dochód z imprezy przeznaczony będzie na pomoc dla Grzegorza Galasińskiego z podoławskiego Niemila oraz dla oławianki Natalii Zezuli. Samo spotkanie rozegrane zostało w wymiarze 2 x 35 minut.

Szkoleniowcy obu drużyn w większości na boisko wysłali piłkarzy, którzy w meczach ligowych nie są ich podstawowym wyborem. Pierwsza połowa zakończyła się jednak bezbramkowym remisem.

Po zmianie stron z dobrej strony pokazał się duet Kamil Biliński - Sito Riera. Ten pierwszy strzelił dwa gole, a ten drugi mu asystował. W końcówce wynik meczu skutecznie wykonując rzut karny ustalił Mariusz Idzik.

Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 3:0 (0:0)
1:0 - Kamil Biliński 45'
2:0 - Kamil Biliński 61'
3:0 - Mariusz Idzik (k.) 70'

Śląsk Wrocław: Kamenar - Pawelec (25' Poprawa), Kokoszka (36' Celeban), Wiech, Zieliński, Alvarinho (36' Roman), Goncalves (36' Biliński), Łyszczarz, Morioka (36' Riera), Engels (36' Madej), Idzik.

Miedź Legnica: Sapela - Cierpka, Szwedyk, de Amo, Gorskie, Oscar (36' Gardzielewicz), Dyrda, Chodyga, Karbowy, Rybicki, Batin.

{"id":"","title":""}