Kolejny zmarnowany rzut karny Antoine Griezmanna

Antoine Griezmann nie wykorzystał rzutu karnego w meczu z Valencią (2:0). Piłkarz Atletico z sześciu ostatnich prób z jedenastu metrów zdobył tylko dwa gole.

Karol Borawski
PAP/EPA / PACO CAMPOS

Griezmann zmarnował rzut karny w meczu Ligi Mistrzów z Bayernem, historia powtórzyła się w niedzielnym meczu ligowym.

Francuz pomylił się w 44 minucie spotkania na Estadio Mestalla. Na szczęście dla siebie wpisał się na listę strzelców w 63 minucie, a jego klub wygrał na wyjeździe 2:0. W drugiej połowie jedenastki wykorzystał również Gabi.

25-letni Griezmann w barwach Atletico Madryt zmarnował aż cztery z sześciu rzutów karnych, w tym dwa w spotkaniach z Real Madryt.

Lista ostatnich rzutów karnych wykonywanych przez Griezmanna w meczach dla Atletico: