Karim Benzema zły, że znów został zmieniony

Hiszpańskie media wychwyciły niezadowolenie Karima Benzemy ze zmiany w drugiej połowie meczu z Legią Warszawa. Francuz w tym sezonie tylko raz zagrał od pierwszej do ostatniej minuty.

Maciej Rowiński
Karim Benzema w barwach Realu Madryt AFP / Na zdjęciu: Karim Benzema w barwach Realu Madryt

Zinedine Zidane zmienił Karima Benzemę w 64. minucie przy wyniku 2:2. Decyzja trenera Realu Madryt była zaskakująca, francuski napastnik obok Garetha Bale'a był najlepszym ofensywnym zawodnikiem gości. Na jego tle dużo gorzej wyglądali Cristiano Ronaldo i Alvaro Morata. Beznzema nie miał wesołej miny schodząc z boiska.

28-letni snajper 10 razy zaczynał mecze w pierwszym składzie i aż w 9 z nich był zmieniany przez Zidane'a. Hiszpańskie media rozpisują się, że w meczu z Legią Benzema po raz pierwszy okazał niezadowolenie z takiej sytuacji.

"Francuz nie był szczęśliwy, tym bardziej, ze była to pierwsza zmiana w Realu. Na ławce nie odzywał się do nikogo, miał spuszczoną głowę, było widać frustrację i niezadowolenie" - pisze dziennik "Marca".

Kataloński "Sport" dodaje, że po Benzemie wyraźnie było widać, że nie rozumie, dlaczego został zmieniony i to w momencie, kiedy drużyna musiała ruszyć do ataku. "Na ławce tylko mruczał coś pod nosem, z nikim nie rozmawiał. Był speszony i zdenerwowany" - twierdzi gazeta.

Oglądaj mecz Real Madryt - FC Barcelona na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Kto był najlepszym piłkarzem Legii w meczu z Realem?