Chelsea poturbowana po przerwie na kadrę, dwie gwiazdy z urazami

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Julian Finney /
Getty Images / Julian Finney /

Antonio Conte ma powody do zmartwień. Przerwa reprezentacyjna przyniosła kontuzje dwóch kluczowych piłkarzy Chelsea. Możliwe jednak, że uda im się uniknąć absencji.

Diego Costa w ogóle nie zagrał w kadrze Hiszpanii, bo przedwcześnie opuścił zgrupowanie z powodu krwiaka w okolicach pachwiny. Na razie nie wiadomo, czy najskuteczniejszy strzelec The Blues (w Premier League zdobył dotąd dziewięć bramek) będzie mógł wystąpić w niedzielnym meczu z Middlesbrough.

Bardziej optymistycznie wygląda sytuacja Edena Hazarda. Belgijski skrzydłowy zagrał w pojedynku z Estonią (8:1), choć w drugiej połowie zszedł z boiska po tym jak został trafiony w kostkę przez Gerta Kemsa.

25-latek powinien jednak szybko wrócić do pełni sił, bo selekcjoner reprezentacji Roberto Martinez już po spotkaniu informował, że nic poważnego się nie stało i piłkarzowi nie doskwiera ból.

{"id":"","title":""}

Czy absencja Costy i Hazard w meczu z Middlesbrough mogłaby poskutować brakiem wygranej Chelsea?