Dania: Kamil Wilczek bez gola

Kamil Wilczek nie strzelił gola w środowym meczu ligi duńskiej z Randers FC. Broendby pokonało na wyjeździe swojego rywala 1:0.

Bartosz Zimkowski
Kamil Wilczek Getty Images / Giuseppe Bellini / Kamil Wilczek
Kamil Wilczek tradycyjnie wyszedł w podstawowym składzie Broendby IF, a jego drużyna mierzyła się z Randers FC, które w ligowej tabeli miało tylko trzy punkty mniej.

Na boisku długo utrzymywał się bezbramkowy remis. Kamil Wilczek jako pierwszy opuścił murawę spośród graczy Broendby. W 64. minucie zastąpił go Jan Kliment.

Jego partner z ataku Teemu Pukki został zmieniony pięć minut przed końcem przez Christiana Jakobsena, który dosłownie chwilę później strzelił zwycięskiego gola.

Broendby w tabeli zajmuje drugą pozycję ze stratą dziewięciu punktów do FC Kopenhaga. Wilczek pozostał z dziesięcioma bramkami w lidze duńskiej.

Czy Wilczek zostanie królem strzelców ligi duńskiej?