Jose Mourinho: Odzyskaliśmy pewność siebie

Manchester United bardzo przekonująco pokonał West Ham United w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Na Old Trafford wygrał 4:1, chociaż w pewnym momencie stracił gola na 1:1.

Bartosz Zimkowski
PAP/EPA / EPA/PETER POWELL
- Po przerwie odzyskaliśmy pewność siebie i wygraliśmy komfortowo grając piękny oraz ofensywny futbol - piał z zachwytu po ostatnim gwizdku sędziego Jose Mourinho.

- Fanom się to podobało, ale potrzebujemy wyników. W przerwie powiedziałem zawodnikom, że grając tak dobrze, nie da się nagle przestać. Namawiałem ich, by zapomnieli o golu dla West Hamu, ponieważ graliśmy bardzo dobrze. Gole i dobry występ oznaczają prawdziwe szczęście - dodał portugalski szkoleniowiec.

Mourinho nie mógł obejrzeć meczu z ławki rezerwowych ze względu na zawieszenie od komisji dyscyplinarnej. Gdzie był zatem Mourinho? - To tajemnica. Byłem w kontakcie ze sztabem. Wczoraj pracowaliśmy bardzo dobrze i dobrze się przygotowaliśmy. Poza tym ufam swoim ludziom. Jestem bardzo zadowolony z piłkarzy - podsumował.