Juergen Klopp: Chyba byliśmy lepsi

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / EPA/ANDY RAIN / Na zdjęciu: Juergen Klopp
PAP/EPA / EPA/ANDY RAIN / Na zdjęciu: Juergen Klopp

Liverpool FC wygrał w derbach z Evertonem (1:0) dzięki bramce Sadio Mane w doliczonym czasie gry. Zdaniem Juergen Kloppa jego drużyna była po prostu lepsza.

- Nie jestem pewien, ale dzisiaj byliśmy po chyba prostu lepsi. To też nie znaczy, że musieliśmy zwyciężyć, ale zasłużyliśmy na wygraną. Oczywiście w takim meczu wszystko się może zdarzyć - to oni mogli strzelić bramkę i wtedy mówilibyśmy, że to oni zasłużyli na wygraną, ale tylko jeżeli graliby otwarty futbol - powiedział Juergen Klopp.

- W pierwszej połowie nie graliśmy tak prosto i tak szybko, jak byśmy tego chcieli. Mimo to mieliśmy swoją szansę, kiedy Divock Origi wykańczał akcję po dośrodkowaniu Clyne'a. To właśnie pokazałem chłopakom w przerwie. W taki sposób chcieliśmy grać - dodał.

Liverpool FC po tym zwycięstwie zajmuje drugie miejsce i do prowadzącej Chelsea traci sześć punktów.

Które miejsce zajmie Liverpool na koniec sezonu?