Harry Kane dołączył do znakomitego grona

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Dean Mouhtaropoulos / Na zdjęciu: Darren Randolph
Getty Images / Dean Mouhtaropoulos / Na zdjęciu: Darren Randolph

Harry Kane był bohaterem niedzielnego meczu z Watford (4:1). Angielski napastnik zdobył dwa gole w swoim setnym występie w Premier League.

W tym artykule dowiesz się o:

Kane dołączył do zaszczytnego grona zawodników, którzy rozegrali w Premier League co najmniej sto meczów. W spotkaniu z Watford po 33 minutach miał na koncie dwa gole.

Kolejne dwa trafienia dołożył Dele Alli, a honorową bramkę dla gospodarzy zdobył w 90 minucie Younes Kaboul.

Po rozegraniu stu meczów w Premier League Kane ma na koncie 59 goli. Co ciekawe, na tym samym etapie tyle samo goli miał legendarny napastnik Arsenalu Thierry Henry.

Ogólnie Henry w czasie swojej kariery zdobył w Premier League 175 goli, co daje mu piąte miejsce w zestawieniu wszech czasów, prowadzi z 260 trafieniami Alan Shearer.

Informacje sportowe możecie śledzić również w aplikacji WP SportoweFakty na Androida (do pobrania w Google Play) oraz iOS (do pobrania w App Store). Komfort i oszczędność czasu!

Czy Harry Kane zostanie w tym sezonie królem strzelców Premier League?