Była gwiazda Legii Warszawa bohaterem w Grecji

Były napastnik Legii Warszawa, Aleksandar Prijović, błyszczy w Grecji. Został bohaterem niedzielnego starcia PAOL Saloniki - Asteras Trypolis (3:2) w 19. kolejce greckiej Superligi.

Bartosz Zimkowski
Aleksandar Prijović Materiały prasowe / Aleksandar Prijović
Były gwiazdor mistrza Polski na boisku zameldował się w 69. minucie przy stanie 1:1, zastępując Efthimiosa Koulourisa. Zaledwie 60 sekund później wpisał się na listę strzelców zdobywając swoją pierwszą bramkę w lidze.

Wprawdzie goście wyrównali kilka minut później, to ostateczny cios należał do PAOK-u Saloniki. Pedro Henrique zapewnił gospodarzom cenne trzy punkty, a asystę przy tym trafieniu zaliczył Aleksandar Prijović. PAOK wygrał 3:2.

Prijović w ligowym spotkaniu debiutował przeciwko AE Larisa (2:0). Wówczas również był tylko rezerwowym (zagrał 16 minut), ale możliwe, że w kolejnym spotkaniu wystąpi już od pierwszej minuty.

PAOK w tabeli ligi greckiej zajmuje trzecie miejsce i ma tyle samo punktów co drugi Panionios.

Czy Aleksandar Prijović poradzi sobie w Grecji?