Anglia: 32. minuty Saganowskiego

We wtorek rozegrano w The Championship 38. kolejkę, w której wystąpił Marek Saganowski. Polak przebywał na boisku przez 32. minuty i w tym czasie Southampton zdobyło zwycięską bramkę przeciwko Leicester City. Polak nie wpisał się jednak na listę strzelców.

Bartosz Zimkowski

Southampton wygrało pierwszy raz od dwóch miesięcy i dzięki temu oddaliło się od strefy spadkowej na cztery punkty, lecz spadek Świętych jest cały czas realny. Jednego gola dla Southampton strzelił Stern John - najlepszy strzelec zespołu. Saganowski rozpoczął mecz na ławce rezerwowych i na boisku pojawił się dopiero w 58. minucie.

W najciekawiej zapowiadającym się meczu pomiędzy Bristol City, a Watfordem kibice nie zobaczyli ani jednego gola. Wykorzystało to Stoke City, które po zwycięstwie na Carrow Road nad Norwich City zniwelowało stratę do Bristol do jednego punktu. Stoke wygrało po raz pierwszy od trzech meczów, a zwycięstwo zapewnił im Mamady Sidibie.

Bardzo łatwe zwycięstwo odniósł pogromca Liverpoolu oraz Chelsea z FA Cup, a więc Barnsley. Drużyna ta pokonała przed własną publicznością Ipswich Town aż 4:1, chociaż to goście prowadzili 1:0.