Wielkie wzmocnienie Manchesteru City - Gabriel Jesus wrócił do treningu

Gabriel Jesus wznowił treningi w Manchesterze City. Piłkarz reprezentacji Brazylii doznał złamania stopy w połowie lutego i wydawało się, że sezon już się skończył dla niego.

Bartosz Zimkowski
Gabriel Jesus East News / BPI / Na zdjęciu: Gabriel Jesus
Gabriel Jesus, który w poniedziałek skończył 20 lat, doskonale wszedł do drużyny Manchesteru City. Posadził na ławce Sergio Aguero i w czterech ligowych spotkaniach zdobył trzy gole i dołożył asystę. Co 88 minut wpisywał się na listę strzelców.

Jednak 13 lutego w starciu z Bournemouth złamał stopę i lekarze sugerowali, że rehabilitacja zakończy się już po sezonie.

Tymczasem Jesus wrócił do treningów. Na pewno nie zagra w spotkaniu z Chelsea w środę i w sobotę z Hull City. Jednak otwarty jest już jego występ w sobotę 15 kwietnia.

Manchester City po 30. kolejkach zajmuje czwarte miejsce. Ma 58 punktów na koncie.

Mecz na szczycie w LaLiga Santander! FC Barcelona, która walczy o zdetronizowanie w tabeli Realu Madryt, zmierzy się z Sevilla FC. Zobacz to NA ŻYWO w tę środę o 19:25 w Eleven Sports na elevensports.pl lub u takich operatorów jak nc+, Cyfrowy Polsat, UPC, Vectra, Multimedia, Toya, INEA czy Netia.

Czy Jesus w przyszłym sezonie posadzi na ławce Aguero?