Kamil Grosicki skomentował niewykorzystaną okazję

Kamil Grosicki mógł zostać bohaterem Hull City, kiedy przy stanie 1:2 zmarnował doskonałą sytuację na doprowadzenie do remisu. Ostatecznie Stoke City wygrało 3:1.

Bartosz Zimkowski
Reuters / Ed Sykes Livepic
W 76. minucie Kamil Grosicki znalazł się oko w oko z bramkarzem. Polak zdecydował się na silny, techniczny strzał w kierunku dalszego słupka. Jednak piłka nie leciała tak jak chciał reprezentant Polski, ponieważ znalazła się zbyt blisko golkipera i ten sparował uderzenie "Grosika".

Zamiast remisu 2:2 i pierwszego gola na boiskach Premier League, cztery minuty później gospodarze zadali trzeci cios i ostatecznie wygrali 3:1.

Grosicki na swoim profilu na Twitterze zamieścił zdjęcie z niewykorzystanej sytuacji, a także podpis "bez komentarza", dając do zrozumienia, że jest mocno sfrustrowany.

Czy Grosicki strzeli gola w tym sezonie w Premier League?