Kontuzja Daniego Carvajala

Z powodu kontuzji uda Dani Carvajal nie dokończył spotkania z Atletico Madryt w półfinale Ligi Mistrzów. Nie wiadomo jeszcze jak długo piłkarz Realu Madryt będzie musiał pauzować.

Mateusz Skwierawski
Na zdjęciu Dani Carvajal PAP/EPA / EPA/KIKO HUESCA / Na zdjęciu Dani Carvajal

Dani Carvajal doznał urazu w 44. minucie po starciu z pomocnikiem Atletico, Saulem. Piłkarz nie wyszedł na boisko po przerwie, zastąpił go Nacho.

Obrońca ma przejść w najbliższych dniach szczegółowe badania, które określą jak groźny jest to uraz. Na razie wiadomo, że piłkarz ma problemy z udem. Zawodnik przez podobną kontuzję pauzował już w tym sezonie przez prawie trzy tygodnie.

Strata Carvajala w spotkaniu z Atletico nie przeszkodziła Realowi w odniesieniu korzystnego wyniku. "Królewscy" pokonali rywala 3:0 i są o krok od gry w finale Ligi Mistrzów.

Carvajal w tym sezonie zagrał dla Realu w 40 meczach, zdobył jedną bramkę i miał jedenaście asyst.

Czy Real Madryt wygra w tym sezonie Ligę Mistrzów?